Urządzenia haptyczne


touch1

3D Touch Haptic 3D Stylus

Jest podstawowym modelem pozwalającym na efektowniejsza pracę w programie Geomagic Sculpt. Dzięki niemu proces projektowania staje się o wiele bardziej wydajny niż przy użyciu samej myszki. Pozwala w niezwykle intuicyjny i naturalny sposób używać dostępnych w programie narzędzi do modelowania.


touch2

Geomagic Touch

Jest najbardziej powszechnym, profesjonalnym urządzeniem dotykowym,  wyposażony w sprzężenie zwrotne (force feedback), które umożliwia użytkownikowi  na wejście w pełną interkację ze światem wirtualnym.
Podczas pracy użytkownik zyskuje możliwość odbierania bodźców, czucia przedmiotu podczas obróbki i manipulowania nim.  Urządzenie stosowane jest w modelowaniu 3D, badaniach, symulatorach medycznych, szkoleniach, itp.


touchX

Geomagic Touch X

Model ten daje możliwość jeszcze bardziej dokładnej i ergonomicznej pracy dzięki swej zaawansowanej budowie zwiększającej możliwości dotykowe. Za swoje udogodnienia Touch X był wielokrotnie nagradzany. Urządzenie służy do projektowania i modelowania przestrzennego 3D oraz symulowania zabiegów medycznych, które wymagają większej precyzji.

Komentowanie jest wyłączone