Geomagic for SOLIDWORKS

solid_grafika_szary

Odkryj jakie możliwości daje skanowanie 3D w najpopularniejszym oprogramowaniu do modelowania CAD – SOLIDWORKS.

Dzięki najnowszemu dodatkowi opracowanemu przez 3D Systems – Geomagic for SOLIDWORKS – możesz w prosty sposób przenieść wyniki ze skanera 3D bezpośrednio do skan_motoruSOLIDWORKS czyniąc go doskonałą podstawą do inżynierii odwrotnej.

Sprawdź jakie możliwości daje siatka trójkątów przedstawiająca pozyskaną geometrię w SOLIDWORKS, dzięki której modelowanie dodatków nigdy nie było tak proste.

Używaj siatki trójkątów jako referencyjnej bazy do wyciągania kształtów, i zmieniaj je dostosowując do swoich pomysłów.

Edytuj siatki trójkątów i chmury punktów przewyższające setki milionów, tworząc nawet najbardziej skomplikowane modele.

Geomagic for SOLIDWORKS jest odpowiedzią dla wszystkich inżynierów korzystających z oprogramowania SOLIDWORKS którzy chcieliby poszerzyć swoje możliwości o inżynierię wsteczną. Dostarczany w formie dodatku do oprogramowania SOLIDWORKS nie wymaga dodatkowej nauki obsługi, oraz pozwala na równoczesne korzystanie ze wszystkich funkcjonalności oprogramowania SOLIDWORKS
obraz1screen-dla-as


screen-dla-gg-3Wykaz najważniejszych funkcjonalności:

  • Możliwość pracy z dużą ilością danych pozyskanych ze skanera firmy SMARTTECH
  • Duża ilość narzędzi do edycji danych.
  • Szybki proces rozpoznawania regionów na siatce
  • narzędzia dopasowywania
  • Intuicyjne tworzenie przekrojów
  • Narzędzia do tworzenia brył CAD
  • Narzędzia do nakładania powierzchni
  • AUTOsurface

obraz2Dzięki oprogramowaniu Geomagic for SOLIDWORKS w znacznym stopniu zredukujesz czas potrzebny na modelowanie CAD istniejących w rzeczywistości obiektów, ponad to, w każdej chwili możesz sprawdzić jak bardzo różni się Twój model CAD od powstałej podczas skanowania 3D siatki trójkątów. Wszystkie różnice są przedstawione za pomocą kolorowej mapy odchyłek.

Skaner 3D firmy SMARTTECH działający w oparciu o najnowsze oprogramowanie SMARTTECH3Dmeasure w zestawie z Geomagic for SOLIDWORKS jest najbardziej dostępnym na rynku i intuicyjnym rozwiązaniem do inżynierii odwrotnej.pdfEnduro-Tech_wykorzystanie-skanerow3d-firmy-SMARTTECH-do-produkcji-akcesoriow-motocyklowych

Komentowanie jest wyłączone